KROK
Крок-це рух, Рух-це життя
38 (095) 361-47-20
замовити дзвінок
uaruen
0 Товарів
мій кошик
Вхід в
мій кабінет

Про компанію

Торгівельна марка "UIC KROK" – це виробництво взуття, одягу, спорядження, а також аксесуарів.

Торгівельна марка "UIC KROK" була заснована ще в минулому столітті, а саме 1928 року в м. Житомир.

За весь період, компанія, пройшла декілька етапів реорганізації від виробництва взуття для дому до виробництва трекінгового взуття, спецвзуття , модельного та робочого взуття, було відкрито виробництво по пошиттю одягу та виробництво шкарпеток.

За час роботи підприємство брало участь у різних виставкових заходах, нагороджувалось безліччю нагород. Так в 1996 році в Мадриді (Іспанія) Торгівельна марка «КROK», яка згодом стала UIC KROK присуджують нагороду за кращу торгову марку «XXI International Award for the Best Trade Name - 1996». Співпраця з найбільшими виробниками такими, як іспанські фірми «Condor» і «Filanto», «Romika» (Німеччина), «КТО» (Чехія) та поважними вітчизняними, іноземними покупцями з силових відомств  створили нашому об'єднанню репутацію надійного партнера в області виробництва.

Вся Продукція виготовляється на власних фабриках, наші підприємства оснащені сучасним високотехнічним обладнанням, що допомагає виготовляти якісну продукцію для клієнтів. Ми робимо все для вдосконалення продукції, яку виробляють та продають наші підприємства. Воно сертифіковане за міжнародними стандартами. Наші клієнти можуть бути впевнені, що вся продукція виробляється відповідально та якісно.  Компанія відповідально ставиться до безпеки виробництва продукції. Вся продукція проходить нежалежну перевірку на відповідність міжнародним стандартам. Сертифікати та декларації відповідності можна завантажити з сайту krok.zt.ua.

КROK підтримує ISO 9001 для систем управління якістю та  ISO 14001 систем екологічного управління.

Наша Експертна команда складається з провідних технічних констукторів і дизайнера продукції. Дана команда поєднує новітні дослідження в області матеріалів і дизайну до вимог споживача та постійно вдосконалюють  продукцію для наших клієнтів.

Ознайомтесь з асортиментом нашої продукції, переглядайте фото товарів, наші новинки, читайте цікаві статті!  Також, ми є соц мережах, Ви зможете перейти за посиланням, яке знаходиться на головній сторінці сайту верхньому правому кутку.

 Дякуємо, що Ви з нами і обрали саме нас!