KROK
Крок-це рух, Рух-це життя
+38 (095) 361-47-20, опт: +38 (095) 385-78-17
замовити дзвінок
uaruen
0 Товарів
мій кошик
Вхід в
мій кабінет

Парад до Дня незалежності України : розробка нової моделі взуття для жінок-військовослужбовців Міноборони України

01 липня 2021р. Міністерство оборони України оприлюднило світлини з репетиції святкового параду до Дня незалежності України. На них жінкі-військові були у взутті на підборах, під час підготовки до параду виникла ситуація, щодо незручності участі курсанток у параді, у взутті на підборах.

Ми особисто провели спілкування з військовослужбовцями-жінками, щодо побажань, яке повинно бути форменне взуття. На підставі проведеного опитування, ми почали розробляти нові зразки взуття. Приєднавши наших провідних спеціалістів, деякі з них, навіть знаходились у відпустці, але щиро відгукнулись на допомогу і наполегливо працюючи, навіть на вихідних днях, ми доклали максимум зусиль для створення нового зразка взуття. Було проведено декілька тестувань зразків, після чого обрали найкращий зразок взуття, врахувавши всі побажання, а саме у взутті буде м’яка шкіра, підошва не тонка, взуття буде легким та на низьких підборах зі шнурівками.

Даний зразок був наданий на тестування Міністерству оборони України. Після проведення тестування взуття, ми зустрілись з курсантками, щодо обговорення зручності взуття, побачивши їх задоволені обличчя та поспілкувавшись з ними, ми зрозуміли, що в даному взутті жінки-військові будуть почувати себе максимально комфортно!


Особлива подяка нашим провідним спеціалістам та партнерам за допомогу та співпрацю в розробці даного зразка взуття!

 

KROK


Схожі записи