KROK
Крок-це рух, Рух-це життя
38 (095) 361-47-20
замовити дзвінок
uaruen
0 Товарів
мій кошик
Вхід в
мій кабінет

Жіноче робоче взуття

За новизноюДешевшіДорожчі
x жіночіx Очистити фільтр

Дутіки жіночі

 
Роздріб 400 грн.
 
 
Розміри 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42;

Жіноче робоче взуття – натуральні матеріали преміальної якості

Для виготовлення своїх моделей наше виробництво використовує лише натуральну шкіру, нубук та високотехнологічну тканину. Шкіряне взуття відрізняється довговічністю, зручністю для ноги та високими здібностями, що дихають. Працювати у такому взутті зручно протягом усього дня.

Вітчизняне виробництво – запорука високої якості та неперевершеного комфорту

У нас ви можете придбати жіноче робоче взуття власного виробництва.

Жіночі робочі черевики і кросівки мають такі характеристики:

Жіноче спецвзуття – надійний захист у стильному виконанні

Моделі з нашого каталогу вирізняються яскравим дизайном та витонченою формою, що нечасто зустрічається у робочому взутті.

Спецвзуття оснащене захисним підноском та устілкою з металів або інших з'єднань, але незважаючи на це, має невелику вагу та акуратно виглядає на нозі.

Для захисту носової частини та стопи зазвичай використовується сталь, але у нас також представлені моделі з алюмінієм та композитом, який на 50% легший за класичний металевий варіант.

Деякі моделі вирізняються особливим механізмом індивідуальної посадки з удосконаленим видом шнурівки, який можна ідеально підігнати і швидко зафіксувати на нозі.

Інноваційна підошва з подушечками, що амортизують, відмінно розвантажує ноги і спину і дозволяє довго працювати у взутті. Додатковий комфорт забезпечує внутрішня устілка, яка має анатомічну форму та перфорацію по всій довжині.