KROK
Крок-це рух, Рух-це життя
+38 (095) 361-47-20
замовити дзвінок
uaruen
0 Товарів
мій кошик
Вхід в
мій кабінет

Купити літнє робоче взуття для чоловіків та жінок в Україні

Літнє робоче взуття в нашому каталозі поділяється на відкрите робоче взуття за типом сандалії, а також в залежності від висоти верху на черевики та напівчеревики.

Літнє чоловіче спецвзуття

Робоче взуття для чоловіків, як правило, виготовляється з 38-го по 47-й розмір. Однак, деякі моделі представлені в розмірному ряду для справжніх велетнів - аж до 52 розміру.

Найлегше спецвзуття для приміщень представлене захисними сандалями та легкими робочими кросівками із сітчастою підкладкою.

Таке взуття не рекомендоване для роботи на брудних будівельних майданчиках, проте буде відмінним рішенням для чистої та сухої роботи у спеку та для робіт всередині приміщення.

Для будівельних об'єктів ми рекомендуємо невисокі напівчеревики зі шнурками або затяжкою. Демісезонні варіанти представлені високими черевиками-берцями та неутепленими чоботами шкіряними або гумовими.

Моделі робочого взуття на літо в нашому каталозі спецвзуття виробляються переважно з високоякісної шкіри. Тим не менш, є моделі з нубуку, а також демісезонні моделі з водонепроникною мембраною, що дихає.

Літнє жіноче спецвзуття

Робоче взуття для жінок одна з багатьох сильних сторін нашої компанії. Моделі для прекрасної половини виробляються в розмірах з 35-го по 41-й і підійдуть навіть на найменшу ногу.

Частина асортименту жіночого робочого взуття представлена класичними моделями, що по дизайну дублюють аналогічні чоловічі моделі. Частина моделей взуття виконана з використанням блакитної та рожевої нитки, таке спецвзуття можуть сміливо купити навіть найвідчайдушніші модниці.