KROK
Крок-це рух, Рух-це життя
38 (095) 361-47-20
замовити дзвінок
uaruen
0 Товарів
мій кошик
Вхід в
мій кабінет

Чоловіче робоче взуття

За новизноюДешевшіДорожчі
x чоловічіx Очистити фільтр

Напівчеревики робочі з юфти Л2001Напівчеревики робочі з юфти Л2001

 
Роздріб 600 грн.
 
 
Розміри 36; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47;

Напівчеревики юхтові літні L3001

 
Роздріб 493 грн.
 
 
Розміри 41; 42; 43; 44;

Черевики робочі шкіряні L161Черевики робочі шкіряні L161

 
Роздріб 600 грн.
 
 
Розміри 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47;

Чоботи Л114Чоботи Л114

 
Роздріб 800 грн.
 
 
Розміри 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47;

Купити чоловіче робоче взуття, спец взуття

Існує багато спеціальностей, для яких потрібне особливе екіпірування. У багатьох випадках чоловіче робоче взуття становить важливу його частину. Слід знати, які бувають види робочого взуття та як правильно його вибрати.

Особливості та призначення робочого взуття для чоловіків

Насамперед призначення робочого взуття – захист ніг людини. При проведенні різних робіт на виробництві під ногами може утворитися велика кількість будівельного сміття, гострих уламків, слизького бруду. Підлога може бути вологою, на ній можуть бути агресивні хімічні речовини. Багато робіт проводяться на відкритому повітрі за несприятливих погодних умов. Виготовляючи робоче взуття, виробники враховують умови, в яких його використовуватимуть.

Для різних професійних категорій розробляються власні види, які відрізняються функціональними властивостями. Для роботи на складі, будівництві, розвантаженні-навантаженні, наприклад, потрібні речі, стійкі до механічного впливу, що захищають від ударів важкими предметами.

Для роботи в приміщенні є сенс використовувати полегшене екіпірування з міцною підошвою, що не ковзає.

Працівники виробництв, пов'язаних з дуже високими температурами, забезпечуються чоботями, які мають високі еластичні захисні халяви. Щільно охоплюючи гомілки, вони запобігають проникненню розпечених речовин. Деяким фахівцям може знадобитися спеціальне взуття з наявністю додаткових елементів безпеки.

Людина, яка змушена протягом робочого дня носити чоловіче спеціальне взуття, не повинна відчувати дискомфорту. Про те, наскільки зручні чоботи, часто залежить продуктивність праці. Тому колодка повинна бути придатною, а підошва мати хороші властивості, що амортизують. Вся конструкція повинна бути добре продуманою і не натирати мозолів, не завдавати шкоди та виготовлятися з матеріалів, що забезпечують повітрообмін.

А також сучасні виробники враховують, що людям небайдуже, як вони виглядають при виконанні своїх обов'язків, і робоче взуття для чоловіків часто відрізняється гарним дизайном, що випускається у різноманітних колірних рішеннях.

Різновиди спевзуття для чоловіків

До робочого взуття можуть застосовуватися різні класифікації залежно від критеріїв, що використовуються. Основним є захисні функції.

Критерії вибору робочого та спец взуття для чоловіків

Щоб вибрати зручне та якісне взуття, обов'язково потрібно враховувати ті умови, в яких воно використовуватиметься. Тому слід звернути увагу на маркування виробника.

Не зайве поцікавитися матеріалом виготовлення, властивостями підошви, наявністю додаткових захисних елементів.