KROK
Крок-це рух, Рух-це життя
38 (095) 361-47-20
замовити дзвінок
uaruen
0 Товарів
мій кошик
Вхід в
мій кабінет
Фільтр
Ціна, грн:

Статьунісекс
Купити: ОПТРоздріб
ВиробникKROKMASTERTOOLКитай

Рукавиці

За новизноюДешевшіДорожчі

Рукавиці брезентові

 
Роздріб 30 грн.
 
 
Розміри універсальний;

Рукавиці х/б з брезентовим наладонником 0086

 
Роздріб 25 грн.
 
 
Розміри універсальний;

Рукавички 0076

 
Роздріб 100 грн.
 
 
Розміри універсальний;

Будь-яка важка робота, що робиться руками, потребує створення комфортних умов для робочого процесу. Насамперед це вибір спецодягу, обмундирування, яке повною мірою відповідає вимогам як безпеки, так і комфорту персоналу, що працює. Захист рук у будь-якій роботі однозначно – це найважливіше питання, тому компанії, що спеціалізуються на відшивці спецодягу, в розділі «купити рукавички в Україні» пропонують найбільший вибір.

Використання якісної сировини, міцних ниток та сучасних матеріалів робить рукавички компанії «Крок» одними з найнадійніших, зручніших у використанні та довговічних. У каталозі охоплено довгий список галузей, де носити рукавички необхідно. Умовно всі рукавички класифікуються за двома категоріями – спеціалізовані та універсальні.

Що замовники можуть знайти у нашому каталозі:

Перелік негативних впливів на руки досить широкий, і класифікується за кількома категоріями, що позначається спеціальним маркуванням:

Можна придбати рукавички не тільки для роботи, а й для розваг чи відпочинку – зимові флісові для риболовлі, літні тактичні для полювання або стрільби.

Демократична ціна, висока якість та швидкі терміни поставки роблять магазин «Крок» популярним, одним із найкращих на українському ринку. Запропонована в роздріб та гуртом продукція не розчарує покупців.